Ubytování Litvínov
» Navigace stránky
» Obsah stránky

Ubytování

Vítejte v Litvínově! Litvínov je město chráněné lesnatými svahy Krušných hor. Při pobytu Vás čeká řada příjemně strávených chvil.

Původní měšťanský dům, postavený v roce 1896 se dvěma apartmány a jedním prázdninovým bytem. Při volbě ubytování oceníte naprostý klid, noblesu a vzdušnost pokojů s vysokými stropy. Pokoje jsou orientovány na jiho-západní stranu. Vaší pohodu umocní nerušené soukromí a diskrétnost. Atmosféru dokreslí ranní zpěv ptactva z parku. A romantický dojem českého venkova navodí večerní odbíjení zvonů z blízkého kostela. Doporučujeme pobyt těm, kdo hledají pohodlí, prostor a pohostinnost. Přitom nemusíte zaplatit více, než za hotelový pokoj.

Ubytování nabízíme se snídaní pro max. 12 osob ve 2 apartmánech a jednom prázdninovém bytě.

Apartmán v 1. poschodí sestává: z předsíně, šatní místnosti, koupelny s vanou a WC, ložnice s dvoulůžkem, druhé ložnice s přistýlkami a pohovkou, televizní místnosti, místnosti pro čaj o páté s balkonem a plně vybavené kuchyně. K dispozici je samostatné druhé WC s umyvadlem a pračkou. Celý apartmán je pod vlastním uzamčením.

Horní apartmán je: předsíň, odkládací místnost, ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj, druhá ložnice s přistýlkou, plně vybavená kuchyně s jídelním a barovým stolkem. Koupelna má sprchový kout a WC. K dispozici je druhá místnost s WC a pračkou.

Prázdninový byt: má navíc velkou podkrovní místnost s původními trámy a malou ložnicí v půdičce.

V domě je vlastní vinný sklep se zásobou vín.

Popis objektu
Dům na pěší zóně v čele náměstí. Krásný výhled na okolní lesnaté hory i České středohoří. Za domem park s lavičkami. Místnost pro kola v přízemí. Parkování před domem.
Při opravách interiérů byly použity pouze klasické materiály a položeny výlučně dřevěné podlahy. Prostředí je přátelské i alergikům.

Cena ubytování
- 490,- Kč / 20,- € na osobu a noc
- 180,- Kč / 8,- € přistýlka pro dítě a noc
- 69,- Kč snídaněcopyright (c) 2008 Ubytování Litvínov  |  webdesign: CZ-Online Webdesign  |  webhosting: CZ-Hosting